Четвер, 2024-03-28, 1:41 PM
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Мій сайт

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини районних та міських центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Новини Сумського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 106
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 26 » Насильство – живеться покірністю
6:57 PM
Насильство – живеться покірністю

17 лютого 2014 року у приміщенні Хотінської селищної ради фахівцем із соціальної роботи Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена інформаційна година із молоддю на тему: «Насильство – живеться покірністю».

Часто люди, які зазнають насильства, хочуть переконати себе в тому, що з ними нічого лихого не відбувається, або що це не так погано, або що це не повториться. Заперечуючи факт насильства, можна жити роками або все життя, адже насильство зазвичай не припиняється, а посилюється. Ось чому найбільшою помилкою тут буде терпіти знущання і не звертатись по допомогу.

Найчастіше тільки фізичне насильство ми вважаємо насильством. Нам складно припустити, як часто ми самі демонструємо насильство або стаємо його жертвами. Адже насильство – це ще й погроза нанесення іншому тілесних ушкоджень, використання брутальних слів, лайка, принижування, ображання, обмеження в спілкуванні та інше.

Коли виникає конфлікт, дорослі часто так захоплюються ним, що думають тільки про те, як би відстояти свою пропозицію, їм однаково, що відбувається у навколишньому світі. Діти безумовно не можуть бути сторонніми спостерігачами.

Адже діти бачать та пам’ятають більше, ніж вважають дорослі. Нам здається, що дитина в цю хвилину не бере участі у конфлікті (захоплена грою, дивиться телевізор, перебуває в іншій кімнаті тощо). Але насправді діти завжди знають, коли їхні батьки сваряться. Діти різного віку по-різному реагують, але на всіх дітей, навіть на немовлят, впливає домашнє насильство.

Будь-яке домашнє насильство, незалежно від того, спрямоване воно безпосередньо на дитину чи на іншого члена сім’ї, травмує дитину!

Пам’ятайте!

У сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе й до оточення, як впоратися з труднощами і, за великим рахунком, що таке життя.

Категорія: Новини районних та міських центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді | Переглядів: 427 | Додав: VV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]